Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha nagyon laza a széklet?

Baj ha nagyon laza a széklet?

Figyelt kérdés
Nem megy a hasam hanem nagyon lágy és laza ez hasmenésnek számít?Pár hónapja van és nem tudom mitől.Volt valakinek már ilyen?
2013. júl. 1. 19:05
 1/6 gömbicica ***** válasza:

a normál széklet ugye formált.

attól rendszeresen eltérő állag lehet a táplálkozási szokásoktól is. Én lehet, hogy kérnék egy székletdobozt a háziorvostól. Biztos-ami biztos.

Azt hiszem pénzbe kerül már még egészségügyi könyvhöz is, mint a tüdőszürő.

Hasmenésnek a tök hig, időnként vizszerü gyakori székletet gondolnám, ami ráadásul gyorsan jön. Sokszor gyorsabban, mint sem felfognád, hogy baj van.

2013. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt széklet vizsgálat negativ.Most ételalergia vizsgálatra küldenek.Semmi változás nincs az étkezésben
2013. júl. 1. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta mi lett?
2013. nov. 7. 07:33
 4/6 gömbicica ***** válasza:

hogy azóta mi lett, azt Neked kell tudnod :-D

Helyetted nem a válaszolók járnak szükségre :-)

2013. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mitől volt?

2020. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült, hogy neked mitől volt ez?

Hasonló cípőben járok én is.

2021. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!