Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használjak pikkelysömörös...

Mit használjak pikkelysömörös fejbőrre terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Már találtam egy nagyon jó hajsampont rá nagynehezen a Neutrogéna T gélt. Csakhogy az történt, hogy pár hónappal ez előtt teherbe estem, kérdeztem dokit, hogy használhatom e, azt mondta, felejtsem el terhesség alatt. 7. héten volt ez, addig azt a sampont használtam. Valahogy nem is jött ki rajtam, pedig heteken keresztül normál sampont használtam. Viszont valamiért elvetéltem. (Én a folyamatos gombás fertőzésemnek tudom be, de lehet, hogy az a hajsampon is közrejátszott, mert a magzat kábé 5 hetesen megállt a fejlődésben, de csak 12 hetesen vetéltem el spontán) Most meg akár már terhes is lehetek, mert a hónapban már nem védekeztünk. Kábé egy hét múlva derül ki.

Most gondban vagyok, mert egyre jobban kijön rajtam a baj, napról napra rosszabb, a hajsampont meg nem merem használni. Milyen hajsampont használjak? Ki mit használt terhesség alatt?


2013. jún. 29. 23:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!