Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az szerintetek hogy...

Mért van az szerintetek hogy ha éjszaka becsukom a szemem akkor látok szemeket? Néha olyan "gonosz" szemek hogy meg ijedek tőle és ki kell nyissam a szemem.

Figyelt kérdés
Valami mentális zavar lehet vagy ilyesmi?
2013. jún. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
túl sokat nézed a Scooby Doo-t kisgyerek...
2013. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy, ugye?
2013. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jéézus, most a xar is belém fagyott!Bocs a kifejezésért, de nagyon para volt ezt így olvasni, mivel ilyen néha előfordul velem is.Azt hittem, ez csak az én "dilim", ráfogtam, hogy valami rossz rémálom, vagy gyermekkori ijedelem miatt jön elő és csak valami fantáziakép, de ha másnál is előfordul, az nyugtalanító, mert arra gondolok, talán nem csak az elménkben létező dolog...Na persze nem is fizikai dolog, tudom, de talán valami olyan, mint egy "sugallat"...A hideg is kiráz.

Szóval szerencsére ritkán, de előfordul, hogy ha behunyom a szemem, látok szemeket.Arcot nem, csak a szemét...valaminek/valakinek.Sötét, csúnya szem, tele gonoszsággal és olyan élesen jelenik meg a szemem előtt,mintha valós lenne.Én mindig ugyan olyannak látom azt a szempárt.Gyermekkoromtól kezdve feltűnik néha.

Nem hinném, hogy mentális zavar.De hogy valójában mi, nos, arról tippem sincs.Egyszer olvastam valahol egy történetet, hogy egy lány a tükörben látott meg hirtelen egy gonosz tekintetet, fésülködés közben, A "szemek" a tükörben jelentek meg egy pillanatra, aztán eltűntek.

2013. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17/F vagyok amugy
2013. jún. 30. 15:33
 5/5 Legoman válasza:
Igen ilyen velem is előfordul szinte mindig de fogalmam sincs hogy mi arra gondoltam nem-e valami gonosz erő vagy valami megakar félemlíteni vagy a hatalmába keríteni mert valami olyat tudok ami a hasznukra lehetne, de az is lehet, hogy túl sok ilyen filmet nézek és innen jött az ötlet.
2013. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!