Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Hol vizsgáltassam ki...

S. O. S! Hol vizsgáltassam ki magam, hogy végre tudjam mi bajom és kezeljék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is köszönöm,annak,aki végigolvassa!17 éves lány vagyok,akinek rengeteg tünete van hónapok óta.Gyenge vagyok,alig bír el a lábam,szédölgök,hőhullámaim vannak,alváskor lever a víz,nedves ruhában ébredek,de nem csak akkor,valamikor alvás nélkül is ez a helyzet.Ezek már 3 hónapja tartanak minden nap,a szédülésem pedig egy nap sem múlik el még egy percre sem.Fulladni is szoktam,általában 110/perc körül van a nyugalmi pulzusom(megmértem vérnyomásmérővel),sokszor fejgörcsöm van.A hőhullám úgy jön rám leginkább,hogy amikor 25 fok van ittbenn,akkor is úgy érzem,mintha 35 lenne.Az egész közérzetem is nagyon rossz,éjszaka nem tudok aludni,ezért nappal alszom,így már teljesen felfordult a napirendem sajnos.Ezenkívül a jobb oldali garatmandulám 2 cm-esre meg van nagyobbodva(voltam orvosnál,azt mondta nem gyulladás)és fáj is,sokszor nehezen nyelek.A hátamnál a bal oldalon a lapocka mentén is van egy rész,ami már 1,5 éve fáj,főleg az izom,meg sokszor bizsereg is,és nem múlik.Pedig már voltam vele gyógytornán,masszázson,tenset kaptam,krémeztük stb.Az utolsó problémám pedig a szeméremtájékon a húgycső kivezető nyílása alatt egy(szerintem olyan valami,ami eddig nem volt ott,bár az orvos,akinek mutattam nem látta olyan különösnek),kb 1 cm-es az is,totál nyálkahártyaszínű,de sokszor fáj és úgy bizsereg,ahogy a hátam szokott,vizeléskor is sokszor csíp,ahogy a vizelet hozzáér.

Hova forduljak?Esetleg hova tudnék befeküdni egy tényleg alapos kivizsgálásra,ahol megmondanák mi bajom,és kezelnék.Mert ez már nem állapot,hogy itt vagyok 17 évesen,végre nyár van ráadásul,és mosdóba alig bírok kimenni.Kaphatnék tanácsokat?Előre is köszönöm!


2013. jún. 18. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nagyon is lehet ennyi mindent produkálni pszichésen. Keress egy jó pszichológust, már csomó vizsgálaton voltál, minden negatív!
2013. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!