Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség utáni orrcseppfüggősé...

Betegség utáni orrcseppfüggőség miatt fáj a fejem vagy arcüreggyulladásom van?

Figyelt kérdés
Kb. másfél, két hónapja beteg voltam és az orvos orrcseppet írt fel. A probléma az, hogy a betegség majdnem átcsapott arcüreggyulladásba. Mióta orvosnál voltam, azóta naponta többször is használnom kell a cseppet. Aggódom, mert mióta használom, azóta folyamatosan fáj a fejem. Ez vajon a csepp miatt lehet? Vagy azért mert arcüreggyulladásom van? Elvileg már nem vagyok beteg, de én arra gyanakszom, hogy arcüreg probléma. Az orrcseppről viszont muszáj leállnom. Sürgősen segítsetek!

2013. jún. 18. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel az arcüreged miatt van,de az orrcseppek

arra hajlamos embereknél,vérnyomás emelkedést idéznek elő. Mindenképpen menj az orvoshoz,mert bármelyik áll fenn kezelni kell.

2013. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orrcseppen rajta is van, h nem szabad néhány hétnél tovább használni, mert különben kialakul a rhitnitis medicamentosa nevű betegség. Magyarra fordítva gyógyszer okozta orrfolyás. Értsd ezt úgy, hogy egy idő után csak akkor is folyni fog az orrod, ha nem vagy beteg, és egyre több orcseppet kell használnod. (Amúgy szerintem azért fáj a fejed, mert az érszűkítő ami a cseppben van, felszívódik az orrodból, de ez csak egy vad - nem lehetetlen - teória.) Megoldás: állj le a cseppel. Ha nagyon elviselhetetlnen az orrdugulás próbálj meg rágózni v vietnámi balzsamot használni.
2013. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2013. jún. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!