Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Amikor eszem, akkor a bal fülemben "recsegést" hallok. Mostanában gyakran használok fültisztítót. Lehet, hogy az okozott valamit?

2013. jún. 16. 03:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A fültisztító a java zsírt nem kifele hanem befele tolja. Lehet kicsit eltömődött a hallójáratod. A patikában vegyél fülzsíroldó folyadékot meg hozzá öblögetőt. A patikus majd segít ebben.
2013. jún. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy átszakadt a dobhártyám vagy eltört valamelyik csontom a hallójáratokban?
2013. jún. 16. 11:18
 3/5 anonim válasza:
Ha nem fáj és rendesen hallasz akkor szerintem nagy baj nem lehet. Ha gyakran előfordul akkor menj el orvoshoz. A fültisztítót meg felejtsd el. Csak a füled "külső" rétegét tisztítsd , mert a fülzsír nem azért van hogy legyen mit törölgetni. Egyfajta védőréteget alakít ki a füledben ( hidd el igaz, én is szakorvosoktó hallottam ezt)amire szükség van.
2013. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a dobhártyád átszakadt volna vagy eltört volna egy csontod akkor iszonyatosan fájna, szóval nem hiszem.
2013. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja pl nekem hirtelen nyomásváltozás után van ez. Volt h repülőút után 2 hétig is ezt éreztem az egyik fülemben. Most már nincsenek ilyen gondjaim repülés után, rájöttem a trükkjére (a tátogatás egy nagy átbaszás).
2013. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!