Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzem magam ennyire...

Mitől érzem magam ennyire "gyengének"?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elgyengültnek érzem magam, nincs erőm semmihez. Rettentő sokat alszom, ami normál esetben rám nem jellemző, szinte egész nap kóvályog a fejem, járok edzeni, de mostanában ahhoz sincs erőm, kedvetlen vagyok, rossz hangulatú, pedig egészségesen élek, normálisan táplálkozom, vitamingazdagon. Nem rég végeztem a vizsgáimmal, és mostanában csak tengek-lengek, elég kilátástalan a jövőm, nincs konkrét tervem, csak itthon ülök, esetleg közrejátszhat mindez?
2013. jún. 3. 12:17
 1/3 sameths válasza:

Ez kisebb depressziónak tűnik, keress magadnak valami célt, amiért érdemes reggel felkelni, és valami hobbit.

Kitartás!

2013. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött és kiderült, hogy egy súlyos betegség áll a háttérben ... szóval nem ártana egy vérképet csináltatni.
2013. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én "csak" érettségiztem, mégis úgy éreztem (igaz csak pár napig), mintha szellem lennék a testemben. Teljesen gyenge voltam, napi 12 órát aludtam, de szerencsére lassan helyre jöttem. A biztonság kevéért, ha semmi javulást nem érzel, keresd fel a háziorvosod. :)
2013. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!