Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számítsak? Félek!

Mire számítsak? Félek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy rettegek a fogorvostól de mivel napok óta gyógyszeren és házi praktikákon élek úgy fáj a fogam, kénytelen vagyok elmenni. Két hátsó fogamról van szó majdnem egyttmás mellett. Nagyon nagy lyuk van rajtuk, az egyikből már le is ment egy része. Ugye az ilyet lehet még tömni? Segítsetek kérlek mert csak egy dologtól félek jobban és az a halál! :) De tényleg....Köszi!


2013. jún. 15. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni se a fogorvostól, se a haláltól, de még a kezeléstől sem. Az ilyen beavatkozásokat nem szabad halogatni, mert minél később megy el az ember, annál kisebb az esélye, hogy meg lehet menteni a fogat. Ha szerencséd van, és/vagy jó dokihoz mész, szerintem megmenthetőek a fogaid, de azt javaslom, hogy ne halogasd tovább!
2013. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs halogatni! :D

De olvastam neten hogy a töméseket 1-5ig osztályozzák a lyuktól függően és az enyém olyan 3as 4es között van. Tényleg van ilyen osztályozás? Ugye csak tömni kell a fogam?? Semmi gyökérkezelés vagy ilyesmi....igazából az összegtől is félek mivel a család nem áll túl jól :/ ezért is kellett mostanáig halogatnom....:(

2013. jún. 15. 13:37
 3/3 A kérdező kommentje:
JA! És kihúzni sem fogják semmiképpem ugye???
2013. jún. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!