Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szétdurrant a visszerem!...

Szétdurrant a visszerem! Lehet ebből valamilyen problémám?

Figyelt kérdés

Gondolom pl trombózisra.

Volt egy visszér a lábamon, kb 4 cm hosszú, de jó vastag volt és nem sötétkék/lila, hanem világoskék.

Megmasszíroztam, majd estére egy nagy vörös folt lett a helyén. Mostanra már elmúlt, a helyén egy vékony kék, kb 1 cm-es visszér maradt.

Ez a vádlim bal oldalánál volt, viszont 1-2 napja a jobb oldalán érzek kis szurkálást..


Lehet gondom ebből, vagy fáslizzam, polcoljam fel, nehogy trombózis legyen?


2013. jún. 13. 15:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek mennyire normális, hogy szétdurrant? Nem erősen masszíroztam meg, épp csak megnyomkodtam, hogy nem-e fáj körülötte, mert mostanában mintha kicsit vastagodott volna
2013. jún. 13. 15:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a látható visszerek nem mélyvénák, tehát olyan komoly gondot nem okoznak, de sajnos így is okozhatnak trombózist.
2013. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!