Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem olyan fehér a szemem?

Miért nem olyan fehér a szemem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy lehetne-e valahogy fehéríteni a szemem fehérjét mert sárgább az átlagnál (láthatóan) és lehetne ezen valahogy javítani mondjuk valami vitaminnal vagy étellel vagy valami mással?

Nincs semmi betegségem ami miatt ez lehetne legalább is eddig nem tudtam róla.

Légyszi segítsetek.



2013. jún. 10. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A sárga szem és/vagy bőr a májbetegség jele. Egy vérvétel nem ártana szerintem...
2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy genetikailag sárga szemfehérje , biztos hogy vmi betegség az oka , menj el orvoshoz
2013. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem olyan vészes csak kicsit sárgább árnyalatú mint a többieké
2013. jún. 10. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már egy picit is sárgább, az már betegségre utal. Menj el orvoshoz, küldesd el magad vérvételre, ártani nem árt.
2013. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig hófehér, mint ahogy a fog sem, ez csak divat. A szem fehérje lehet eres, kékes. A sárgás viszont májbetegség, mérgezés jele lehet! Vérvétel megállapítja. Ha orvosilag minden rendben, akkor ez van, nem lesz más, de nem is kell. A fogfehérítéssel is orvosilag felesleges, még árthat is. Szemre ilyen nincs, szerencsére.
2013. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

rohadtul félek a tűktől :( szóval inkább kihagyom

de tényleg szerintem már betegesen félek tőlük

2013. jún. 10. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
én is... de ha baj lesz, majd visznek. Hidd el, a májbetegség nem egy jó dolog. Azért keress rá a májbetegségek tüneteire, és ha észleled magadon, akkor irány az orvos!
2013. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szecskamester válasza:
rendellenes májműködés, ill. tartós dohányzás okozhatja
2013. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!