Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért aludnék folyton? Állando...

Miért aludnék folyton? Állandoan álmos vagyok, napi 10 órát alszok. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet sziv, vernyomas problema pl, de (ha fiatal vagy) valoszinubb, hogy tulalszod magad. Ha tobbet alszol mint valoban szukseges, egesz nap almos es faradt leszel. 6-8 ora alvassal probalkozz.
2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van munkád/iskola, vagy pedig otthon vagy? nyáron nekem is mindig az volt a problémám, hogy nem volt mit csináljak ezért hajnalig fenn voltam és 10-13 órákat aludtam, emiatt egész nap fáradt voltam.. próbálj meg valamilyen rendszert kialakítani, mindig ugyanakkor menj aludni és ugyanakkor kelj fel.. amikor felébredsz igyál zöld teát, stb.. ha egy idő után sem változik semmi, menj el orvoshoz, az is lehet, hogy alacsony a vérnyomásod
2013. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Suliba járok, este 10-kor lefekszek aludni és 7-kor kelek fel. Suli után napközben is szoktam aludni, nem bírnám ki alvás nélkül. Ha nincs suli mégtöbbet alszok. Volt, hogy 17 orát aludtam mert semmi erőm nemvolt kikelni az ágyból, hideg is volt, fáradtnak is éreztem magam. Orvosnál már voltam de szerinte nincs semmi gond, bár nem igazán törődik a dokim semmivel.
2013. jún. 10. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Egy pszichiáter megtekintése lenne a kívánatos!

Ennyiből csak vélelmezni lehet egy kiadós depressziót :(

2013. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs itt semmi depresszió, csupán alacsony a vérnyomásod és nem pacsirta, hanem bagoly típus vagy. Esetleg max. még vashiány lehet. Nálam ugyanez van.
2019. jan. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!