Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért van? Az első nyelvpie...

Ez miért van? Az első nyelvpiercingem.

Figyelt kérdés
Hétfőn csináltattam meg az első nyelv piercingemet, első két nap tökéletes volt azonban a harmadik és negyedik nap azaz ma és tegnap már egyre rosszabb lett! Sárgás váladékot fedeztem fel a piercing körül melyet le is tisztítottam. Aztán tegnap (3. nap) arra ébredtem hogy véres a nyelvem és beszélni sem tudok annyira bedagadt! Ma is így volt reggel óta folyton véres. Letisztítottam aztán rá 5percre újra olyan lett! Étkezés után mindig öblögetem. Kérlek segítsetek! 15/L

2013. jún. 6. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kiszúratod a nyelved, ez már csak így szokott lenni. Öblögess cserszömörcés szájvízzel, az fertőtlenít. Tisztítsd gyakran, néhány hét alatt meggyógyul.
2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor komoly baj nem lehet?Félek hogy valami fertőzés esetleg! Tényleg gyakran öblögetem,sós vízben is és szájvízben ahogy a piercinges ajánlotta.Más fél hét múlva kell vissza mennem,addigra jobb lesz?:) Előre is köszönöm a segítséget!
2013. jún. 7. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A váladékozás két hétig normális, ahogyan a duzzanat is. Szopogass jégkockát, segít levinni a duzzanatot.

Kezelésnél: ébredés után, lefekvés előtt, minden étkezés után és minden dohányzás után öblögetni kell betadin oldattal vagy phlogosol oldattal. Ezen kívül duzzadás ellen a kamilla tea is jó, de nem a filteres típus!

Kezdetben egyél óvatosan, ne játsz vele, ne igyál tejet és semmilyen tejterméket. Fogmosásnál kevés fogkrémet használj.

Szájvizet felejtsd el, ahogy a rágót is. A tengeri, langyos sós víz nem rossz, de nem elég.

Ha gondolod, folytasd a piercer utasításai alapján, de bármi hiba esetén őt kell okolnod érte. Ha a duzzadás olyan nagy, hogy a nyelvékszer két golyója belemélyed a nyelvedbe, akkor azonnal menj vissza és cseréltesd ki hosszab szárúra.


További jó gyógyulást:


- The Blueskin -

2013. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Azóta már minden rendben van.Kicserélték és semmi gond nincs vele.:)
2013. júl. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!