Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányan mentek azonnal tetanusz...

Hányan mentek azonnal tetanusz injekcióért ha megvágtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Én tegnap szívtam meg azzal hogy beleszúrtam a kezembe 1 kis éles gépkapocsvastagságú rozsdás vasat, épphogy csak felsértette és kicsit vérzett.. de nem mentem vele sehova, lehet vmi baj? :S
2013. jún. 5. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én nem szaladgálnék ilyen apróságokért injekcióért. Ha normális az immunrendszered kibírja.
2013. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha épphogy csak felsértetted, de jól kimostad, majd lejódoztad, akkor nem hiszem, hogy baj lenne, apróbb sebekkel nem szoktam sebészetre menni, bár sokszor egy szúrt seb veszélyesebb lehet, mint egy nagy vérző seb.
2013. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kinyomtam csak ami jött , bár nem volt nagyon semmi mert alig vérzett.

am nem mostam ki mert pont nem volt semmi ilyesmi ahol történt de nem is lehetett volna mert csak 1 kis pöttynyi helyen serült meg a tenyeremen :S

2013. jún. 5. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még soha nem kaptam tetanuszt, pedig volt pár cifra sebem, de jobban féltem a szuritól, így soha nem voltam hajlandó orvoshoz menni sebekkel. Ma is élek :)
2013. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!