Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Megőrültem?

Mi lehet a bajom? Megőrültem?

Figyelt kérdés

Mindig be magyarázom magamnak,hogy van valami betegségem, 1 hónapja teljesen megrémültem,mert el hitettem magammal,hogy agy daganatom van,most meg,hogy hív fertőzött vagyok.

Akkor néha úgy érzem,hogy több énem van, ezt így nem tudom leírni.Esténként félek elaludni,mert attól tartok,hogy lemészárolnak engem és a családomat is amíg alszunk,mert én tettem valamit,de nem tudom mit ami miatt meg kell halnom. Zavaros még nekem is. Néha magamban beszélek, de utána nem emlékszem rá,hogy mit beszéltem ráadásul úgy vagyok ilyen zakkant,hogy vannak barátaim akikre számíthatok tehát nem vagyok egy magányos zárkozott ember.


2009. okt. 5. 22:40
 1/3 bibi05 ***** válasza:
Ez félelmetes, komolyan mondom,nagyon sajnállak szerintem egy orvost keress fel. Ez már nemkis semmiség,komolyabb dolog állhat a háta mögött, amit egyedül nem igazán tudsz megfejteni. Gondolom ez az egész egyre rosszab, szerintem orvos, míg az egészséged rovására nem megy. Remélem nem írtam butaságot.
2009. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki tényleg megőrült az nem gondolkodik ilyen logikusan arról, hogy most mi bajom van. Többnyire fel sem tűnik neki, hogy nem normális. De ha megnyugtatja a lelked keress fel valami szakembert.
2009. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy őrültél meg,csak kissé hipochonder vagy és annyira ragaszkodsz a családodhoz hogy az beteges,különben nem félnél olyantól hogy lemészárolnak.Velem is volt olyan hogy azthittem,rákos vagyok meg AIDS-es meg ilyenek...Aztán elmúlt ez a korszak magától.Persze nem csoda ha az ember annyi mindentől fél a mai világban,de túlzásokba nem kell esni.Ha megnyugtat,tényleg keres fel szakembert!De ne aggódj,nincs baj.
2009. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!