Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten-elsősorban a 18....

Budapesten-elsősorban a 18. ,19. kerületben jó masszőrt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Feszesítő illetve sima relaxmasszázs érdekelne,de max. 5000Ft/60perc áron.Ha van ilyen...

Megbízható,jó masszőrt/masszőzt keresek elérhető áron.


2013. máj. 18. 14:42
 1/2 Vida Vencel válasza:

Helo,

Ha még mindig aktuális, én ismerek egy masszőrt de ő Dunaharasztin lakik, bár lehet házhoz is megy, még eddig én jártam hozzá :) Fiatal huszonéves csaj, 2 éves képzésen végzett tehát nem hétvégi tanfolyamos ... nekem a derekam tette rendbe, zsibbadt a lábam is már , marhára fájt . 2000Ft per 50 percért dolgozik . Tudja hogy többet nem is nagyon tudnak kiadni a normál magyar polgárok, úgyhogy azért ennyi, és nem a minőség miatt . Több masszőrnél jártam, jóval kellemesebb nála, mosolygós, tudja mikor kell csendbe lenni, kedves és nagyon jó keze van ! itt a facebookja : [link]


Jobbulást : Vencel

2013. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sportmasszőr válasza:

Jó napot kívánok!

Sport,svéd,talpmasszázs tanfolyammal rendelkezem.37 éves vagyok.

Nemzetközi Masszázs Akadémián végeztem.Várom szeretettel a hívását.

T:0630-3151818

2013. okt. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!