Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális, miután leszedték...

Ez normális, miután leszedték a körmöm?

Figyelt kérdés

Április 19-én leszedték a körmömet..most kb rá egy hónapra elkezdett hámlani az ujjam de úgy hogy kb 6 réteg bőr jön le(vagy minimum 4-5) NEM fáj meg semmi ilyesmi..csak Szerintem a fertőtlenítő meg ugye nem kapott túl sok levegőt mostanság..meg ugye rendesen kezet mosni sem tudta de azért tiszta volt mindig ez most így normális nem?..mert mondta a doki mikor utoljára voltam kötözésen (Április 22), hogy már nem kell visszamennem csak ha baj van..de semmi baj nincs nem fáj nem gyulladt meg..néha nagyon néha szokott zsibogni..nincs bedagadva se meg semmi.


Szóval ez a hámlás most normális ugye?


2013. máj. 17. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azon a részen ahonnan már leszedtem a bőrt jobb mint ott ahol még nem jött le..jobban érzem a tapintást és olyan mintha "benne ott a levegő"..
2013. máj. 17. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,normális.
2013. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!