Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok csinalni ha budos a...

Mit tudok csinalni ha budos a labam?

Figyelt kérdés
nem arrol lenne szo, hogy nem furdok vagybarmi hasonlo, meg hintoport is rakok kindig a cipobe h ne nagyon fulledjen be vagy izzadjon, de nem er tul sokat. es minden cipoben,szandalban is meg papucsban. es mivel lany vagyok ezert nagyon zavar es kinos, kellemetlen erzes

2013. máj. 15. 20:51
 1/10 dani900 ***** válasza:
62%
Canesten krém.
2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem gombás, hanem büdös a lába. Ha nincs gombás tünet, csak büdi, akkor lehet kapni lábspray-t, szagtalanít és hűsít.
2013. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dani900 ***** válasza:
63%

A canesten antibiotikum, a szagot különféle élőlények okozzák, gomba, baktérium, hasonlók, amiket egy vacak spray nem tud kiirtani, max fedi egy darabig, a canesten meg kiirtja.

Tapasztalat, nekem sem volt gombás, de három napig kentem a lábam, és teljesen megszűnt a szaga, pedig egész nap bakancsba kell lennem, 8-10 órát, és semmi.

Persze a régi cipőimet ki kellett dobnom, mert miután felhúztam valamelyiket, újra visszajött a szag is, mert azokban benn maradt a baci. Ennyi.

2013. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Azért mert neked használt, másnak nem biztos. Nekem pl. nagyon izzad a lábam, és azért lesz büdös, ezért figyelek rá.
2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dani900 ***** válasza:
50%

Jó, ez csak lehetőség, nekem is izzad, mínusz tíz fokban is, megállás nélkül, és minden nap szárítom a cipőm belsejét, mert "elázik", de az izzadság szagtalan, az abból táplálkozó kis egysejtűek bomlástermékei viszont büdösek.

De, mondom, csak lehetőség, kinek mi használ, sok dolgot próbáltam, nálam ez jött be, ezért írom.

2013. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg szódabikarbónás vízbe áztatni, utána hintőporozd be éjszakára. Pár napig minden este, esetleg naponta többször is megcsinálhatod. Érdemes a cipőt is beszórni szódabikarbónával vagy cipőszagtalanító spray-vel.
2013. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
esténként áztasd ecetes vízbe. 50% ecet és 50 % víz. vegyél szagtalanító zoknit. ezüst-szálak vannak beleszőve. általában gyógy- boltokban lehet kapni, 1200 Ft/ pár amit én szoktam vásárolni.
2013. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én hónalj dezodort használok rá. Teljesen jó.
2014. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hosssszú válasza:
Ne egyél legalább 3 hónapig Burgonyát és figyeld a változást. Teljesen szagtalan lett a lábam.Utána is modjával. heti két adag. semmiféle krémet nem használok. nem hiszed nézz utána.+suly csökkenés
2016. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezert sok ferfi barmit megadna neked orulj neki hogy budos a labad. En is imadom a budos noi labakat
2016. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!