Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó napot! Orvoshoz kéne...

Jó napot! Orvoshoz kéne mennem vagy sem? Mi lehet a bajom? (úgy állok hozzá, hogy semmi bajom sincs, majd elmúlik/lényegtelen, vagy mégse? ) :/

Figyelt kérdés
Lassan 2. hete, hogy egymást követő 3napon belül a székletem véres volt és nem volt székrekedésem. Gondoltam nem megyek vele orvoshoz, aztán 9napra megint véres volt, de nem annyira mint előtte.
2013. máj. 14. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, véres széklettel orvoshoz kell menni mielőbb.
2013. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér, vagy végbélrepedés, de belső szerv betegsége is.
2013. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az ember székletében vér van az mindig kóros.

Több mindentől lehet, de ezt csak orvosi vizsgálattal lehet elkülöníteni.

Lehet egyszerű belső aranyér, vagy polip, de fekélyes vastagbélgyulladás is tud ilyet csinálni esetleg végbél rák.

Mindenképp a vastagbél alsó szakaszából származik a vér, ha piros / minél inkább fentebbről jön a vér annál inkább keveredik a széklettel, illetve az emésztődése miatt inkább fekete mint piros/.

Úgyhogy én azt ajánlom menj el orvoshoz vele, ne várj többet vele, ne halogasd.

2013. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!