Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » úgy néz ki begyulladt a...

úgy néz ki begyulladt a fülem, viszont holnap érettségizek töriből. Mit csináljak, elmenjek orvoshoz, vagy az érettségi a fontosabb?

Figyelt kérdés

tegnap éjszaka óta nincs rendben a bal fülem, már akkor is gondolkodtam hogy lehet hogy az ügyeletet kellene hívni. úgy döntöttem inkább alszok, ma mentem magyarra, napközben nem is volt gond, de most megint elkezdett fájni, csak rosszabb a helyzet, és szerintem csak rosszabbodik. az éjszakát még átvészelem valahogy, annyira nem szenvedek hogy mentőt hívjak hogy bevigyenek, ilyenkor meg már nem rendel senki. az lenne a legjobb, ha holnap még reggel el tudnék jutni orvoshoz, de hát holnap érettségi.

nem akarom hogy még jobban begyulladjon, félig süket lenni meg aztán főleg nem. ez már magától nem lesz jobb, sajnos tudom is mitől, és egyedül nem tudom ezt megoldani.

mi ér többet? most elmenni dokihoz amint lehet, aztán pótérettségit írni? vagy menjek holnap betegen érettségizni, és azután a doki...?


2013. máj. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ügyeletre akár most is lemehetsz,valószínűleg kapsz gyógyszert. Aztán holnap délután,ha kell elmehetsz fülészetre. Én nem hagynám ki a törit. De ha ez csak egy indok,akkor ... :)
2013. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megírnám az érettségit :/
2013. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most elmennék az ügyeletre, ahol adnának fülcsöppet és egész éjszaka melegíteném vagy minimum sapkában aludnék, de nekünk van ilyen melegítő párnánk is. Az érettségit mindenképpen megírnám ha nem lennék lázas, max előtte vennék be egy fájdalomcsillapítót.
2013. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia menj el az ügyeletre most este, az érettségi most a legfontosabb, de nem tudod jól megírni fülfájósan!
2013. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mentő tuti nem fog ilyen miatt kimenni.

Most bemenni ügyeletre felesleges, max. fájdalomcsillapítót tudnak adni és antibiotikumot, de annak reggelre nem lesz még hatása, ellenben hasmenést és gyomorpanaszokat okozhat.


A helyedben reggel mennék be suli előtt, tudnak adni jó kis fájdalomcsillapító szurit esetleg kálciummal keverve, ennek 3-4 órás hatása van. Én egyszer fontos vizsga előtt ezt csináltam fél 8kor mentem orvoshoz, alig éltem, kaptam injekciót és 11-ig simán kibírtam, csak utána haltam meg.

2013. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én lázasan írtam meg eddig mindhárom érettségi tárgyat...
2013. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!