Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek normális dolgok?

Ezek normális dolgok?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok. Amikor iskolában vagyok, órákon általában mindig szomjazok, sokat is iszom a többiekhez képest. Sok csokit ettem régebben mostmár nem annyira. 54kg vagyok hízni egy dekát nem tudok. Azt kérdezem hogy olvastam a cukorbetegség tüneteit és elkezdtem gyanakodni. Ez adhat okot arra hogy van valami bajom?
2013. máj. 9. 17:37
 1/4 anonim válasza:
69%
Ne legyél hipochonder. Szimplán csak egy kamasz fiú vagy, akinek sok folyadékra van szüksége, főleg ilyen melegben amik mostanában vannak. Van egy 48kg-os ismerősöm, aki nem tud hízni, mégis teljesen egészséges!
2013. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
volt osztálytársamról 3 hete derült ki hogy cukorbeteg. Azt mondta napi 5-6 liter vizet megivott és annyira fáradékony volt, hogy szinte ki se bírt kelni az ágyból. Elment orvoshoz, ott mondták neki hogy cukorbeteg, élete végéig szúrnia kell magát, meg gyógyszert szednie!
2013. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy cukorbeteg lennél.Kamasz vagy meleg is van.de azért menj el egy vérvételre én azt mondom.
2013. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó tanácsát fogadd meg!
2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!