Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Syasztok! Azért írok, mert vmi nagyon érdekes történt velem tegnap éjszaka, ahogy aludtam, lehet, hogy vhogy megijedtem, elkezdett gyorsan dobogni a szívem, és elkezdtem szédülni, majd ahogy ismét el akartam aludni, megint megtörtént, de vhogy másképp, esküszöm oasmit éreztem, mintha vmi visszaszállt volna belém :D

Am anyával tegnap nappal arról beszélgettem, hogy alacsony lehet a vérnyomásom, mert szokott lenni, hogy éjjel szédülök, zúg a fülem.

Most akk az egészet bebeszéltem magamnak, vagy mégis mi a szösz történt velem? Eléggé ijesztő, már kivok tőle :S


2013. ápr. 29. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomás csinálhatja. Menj el kardiológiára, ott tesznek fel Holter készüléket, ami figyeli a vérnyomásod éjjel és nappal is. Három nap után vissza kell vinni és megmondják mi a probléma. Addig szedjél vitamint és keringést támogató étrendkiegészítőt.
2013. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. ápr. 30. 12:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!