Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz szokások kiskorom óta!...

Rossz szokások kiskorom óta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve érvényesek a következő rossz szokások:

-körömrágás

-szájbelső rágás

-hajtépkedés

Ezek mellett rágom a köröm körüli bőröket is..kisebb koromban még volt olyan hogy 1 hónapig nem rágtam a körmöm..mostmár nem tudom megállni...lakkosan is rágom ha rámjön. A hajamba meg 1 cm-es "lyuk" van mert ahol kiszaggattam a hajam ott már nincs haj..mitől vannak ilyen szörnyű rossz szokásaim kiskorom óta és miért nem tudok már róluk leszokni? =/


2009. szept. 23. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Körömrágásról engem könnyen leszoktattak kutyaszarba nyomták a kezem és ne aggódj nem rágtam a körmöm, hiába mostam meg éreztem a szagát. A hajtépkedésre próbáld meg ha hosszú hajad van kösd össze hogy nehezen férj hozzá. Nem egészséges ha tépkeded magad!
2009. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még nem kaptál infarktust, vagy gyomorvérzést a feszültségtől. Amiket leírtál, külön-külön, együtt meg pláne szakember segítsége után kiáltanak. Ez már több mint rossz szokás, fordulj pszichológushoz.
2009. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!