Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy orvos elront egy...

Ha egy orvos elront egy műtétet, kötelessége korrigálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy kisebb plasztikázás lett elcseszve rajtam.A szájfeltöltésem nem lett egyenletes, hepe-hupás az egész szám. Ilyenkor,ha visszamegyek,hogy márpedig így nem maradhat,nem így kéne kinéznie legyen szíves csináljon vele valamit, megcsinálja ingyen? Elvégre nem azért fizettem,hogy elcsessze, nyilván szebbet akartam,szépülni vágytam,ezért bíztam meg benne és adtam a kezei közé magam egy szép kis összegért.

Sajnos ez nem felszívódó,úgyhogy olyan válaszok nem kellenek,hgoy barátkozzak meg vele ,miért csináltam ezt.

Ha az élet más területén is mindenhol átverhetnének, nem lenne "igazságszolgáltatás". Ha a boltban egy méret nem jó,visszacserélik 2 napon belűl, fél év garancia létezik mindenre. Akkor elvileg ezt is ingyen megkapom?Mert nincs pénzem rá .... És amit elrontott,igenis tegye helyre.


2013. ápr. 12. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy velem veszekednél, talán megköszönhetnéd a többieknek a normális választ.

Intelligenciaszint helyett írhattál volna mást, ami neked is megvan, mert a kérdésed nem arról tanúskodik.

A felesleges, provokáló hozzászólásomnak semmi köze az intelligenciaszintemhez - amivel szvsz semmi gond nincs, talán a munkám is megköveteli ezt, ami nem mellesleg programozó. Van nekem éppen elég problémám ezen kívül is, de nem bánom, ezektől függetlenül is jónak mondható az életem.


Most pedig, ha akarod, jelentsd szépen a válaszaimat - miszerint provokatív és/vagy nem a témához kapcsolódó -, és a moderátorok, ha úgy látják, kitörlik, aztán jöhetnek szépen, rendezetten a normális válaszok.

2013. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én nem veszekedem veled,talán a saját kérdésem alatt megvédhetem magam,ha ok nélkül minősítenek.A veszekedést te akarod gerjeszteni még mindig.

Egyébként művelt,okos ember létedre magad is rájöhetnél,hogy volt okom jelenteni a választ,mivel engem sértegetsz benne,de ha ennyire intelligensnek tartod magad,akkor azt tanácsolom,próbáld meg magad ezen túltenni,ne sértődj meg,hogy jeleztem a moderátorok felé és a feszültségedet máshol vezesd le.

Ennyit kívánok veled foglalkozni.Sajnálom az elkorcsult személyiségedet,szerencsére nekem ezen kívül semmi más gondom nincs.Ha buta liba vagyok,buta liba vagyok,egy anonim oldalon lévő névtelen emberek véleménye nem érdekel,elég ha a közvetlen környezetem tudja,hogy mennyire vagyok iskolázott,milyen életet élek,mennyire vagyok intelligens.

És mivel annak tartom magam,nem áll módomban a további hozzászólásaidra reagálni.Sőt,el sem olvasom már a válaszokat,hétfőn megyek az orvoshoz.

Mások válaszait köszönöm szépen! Neked meg azt kívánom,hogy a problémáid oldódjanak meg,próbálj szocializálódni,viselkedni,mert egy névtelen oldal is követel tiszteletet a másik felé,csak nem mindenki képes megadni. További szép estét és jó kockulást,engem várnak a barátaim!:)

2013. ápr. 13. 22:14
 13/13 A kérdező kommentje:

U.i:

Ha érvelni akarsz az igazad mellett,ne írj bele felesleges dolgokat,aminek a témához semmi köze,mert nem kérdezte senki,mennyi gondod van,mi a munkád,elégedett vagy-e az életeddel. Először láss a dolgok mögé,ha hülyeséget beszélsz,tudod : ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna.

Minden jót kívánok neked!! :)

2013. ápr. 13. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!