Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy orvos elront egy...

Ha egy orvos elront egy műtétet, kötelessége korrigálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy kisebb plasztikázás lett elcseszve rajtam.A szájfeltöltésem nem lett egyenletes, hepe-hupás az egész szám. Ilyenkor,ha visszamegyek,hogy márpedig így nem maradhat,nem így kéne kinéznie legyen szíves csináljon vele valamit, megcsinálja ingyen? Elvégre nem azért fizettem,hogy elcsessze, nyilván szebbet akartam,szépülni vágytam,ezért bíztam meg benne és adtam a kezei közé magam egy szép kis összegért.

Sajnos ez nem felszívódó,úgyhogy olyan válaszok nem kellenek,hgoy barátkozzak meg vele ,miért csináltam ezt.

Ha az élet más területén is mindenhol átverhetnének, nem lenne "igazságszolgáltatás". Ha a boltban egy méret nem jó,visszacserélik 2 napon belűl, fél év garancia létezik mindenre. Akkor elvileg ezt is ingyen megkapom?Mert nincs pénzem rá .... És amit elrontott,igenis tegye helyre.


2013. ápr. 12. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztosan aláírtál előtte egy szerződést, mondjuk ha azt elolvasnád, több információt szereznél, mint itt idegen emberektől.

Amúgy ettől csak csúnyulsz, de ez nekem tök mindegy.

2013. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Figyelj,nekem nem tanácsot kell adni,nyilván azért kérdeztem meg,mert nincs rá válasz.Ez egy honlap,ha kérdezni akarok kérdezek.A véleményedre meg pláne nem voltam kiváncsi. További szép estét.
2013. ápr. 13. 00:01
 3/13 anonim ***** válasza:
De a szerződésben benne van minden.
2013. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
No, akkor én válaszolok. Elvileg kötelessége lenn, gyakorlatilag tojik rá, mert aláírtad a papírt. Pereld be.
2013. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam semmi féle szerződést,2* voltam nála, elsőnek írtam alá egy papírt,h mire jöttem és mit kérek bele,ennyi volt.A másodiknál csak bementem,mondtam mit szeretnék és megkaptam.
2013. ápr. 13. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:
hát, akkor így jártál.
2013. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A szájfeltöltésem nem lett egyenletes, hepe-hupás az egész szám."


Akármit írtál alá, nyilván felelősséggel tartozik az elvégzett munkáért.

Azt csak apró betűkkel írom ide, hogy Afrikában éheznek, te meg a szádat töltöd fel. Sosem értettem a nőket.

2013. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy Afrikában éheznek, még nem muszáj nekünk is éhezni.

Kérdező meg tipikusan az a plasztikázott buta liba, meg is érdmled, ha olyan marad a szád.

2013. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valamelyik plasztikai sebész vállal garanciát a munkájára azzal, hogy ha nem jó, akkor korrigálja. Vki meg nem. Nem lenne egyszerűbb megkérdezni az orvost? De mondjuk annyi eszed lehetett volna, hogy ezt előre tisztázod vele....
2013. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tipikusan plasztikázott buta liba?

Ismersz talán személyesen? Tudsz rólam bármit is?Beszélgettünk már valaha? Azt hiszem erre egyértelműek a válaszok. Így ítélkezel rólam?:)

Ezek után én átgondolnám,melyikünk a buta liba.Rólam egy szájfeltöltés alapján alkotsz véleményt,akkor én is alkossak a személyeskedni próbáló,sértegető hozzászólásod után,hogy az intelligencia szinted mekkora lehet?;)

2013. ápr. 13. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!