Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is zsibbad a karja...

Másnak is zsibbad a karja vérnyomásmérés után?

Figyelt kérdés
Nem mindig leszek rosszul utána, pedig a vérnyomásom normális 110-120 között van. Mióta az iskolában egyszer elájultam utána azóta félek tőle. Azért, ha nagyon muszáj megengedem mérni, de utána vagy fél órán keresztül zsibbad a karom, és valamikor szédülök is. A vérnyomásom soha nem magas mérés közben,hanem normális.
2013. ápr. 12. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni, amíg ritkán mértem én is féltem tőle, mert úgy éreztem, hogy nagyon elszorított, most naponta kétszer kell mérnem és már nem félek tőle és nem érzem az erős szorítást és zsibbadást, szerintem ez csak pszichés ok nálad.
2013. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor tavaly ősszel sokszor mértem, mert mindennap magas volt a pulzusom, akkor se bírtam. Pedig szinte mindennap mértem, úgy 1-2 hétig, és egyre jobban félek tőle.
2013. ápr. 14. 14:20
 3/3 A kérdező kommentje:
A vérvétellel is így vagyok, pedig már sokszor voltam, egy évben valamikor 2-3-szor is.
2013. ápr. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!