Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pezsgőtabletta evése/szopoga...

A pezsgőtabletta evése/szopogatása lehet-e káros?

Figyelt kérdés
még kis koromban(12-13) nagyon sokat "ettem" víz nélkül esetleg kortyoltam mellé a vizet akkor mivel dohányoztam és hogy szüleim ne vegyék észre a leheletem ellen és valamennyire megmaradt ez a szokásom, ha szüleim ízesítettet vesznek pár dbot mindig elszopogatom annyira szeretem az ízét és apukám most mondta hogy az nagyon káros lehet azonban semmi infot nem találtam erről ez mennyire igaz? és milyen káros hatása lehet? (apum szerint a vesére és a gyomorra van káros hatása) ezek igazak-e? mert eléggé megoszlik az emberek véleménye

2013. márc. 31. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
alapvetően folyadékban oldódik fel, így adott hogy inni kell mellé.
2013. márc. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pezsgőtablettában lévő "por"lerakódik a vesében!
2013. márc. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én inkább amiatt agoddnék,hogy 12 éves koroban cigiztél
2013. márc. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyomron kívül fogzománcra is ártalmas lehet.
2013. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 skeezy2 válasza:
aki még olvassa manapság ezt annak csak azt tudom mondani hogy semmi különös nem fog történni ez azért van mert miközben pezseg széndioxidot ereszt magából azok a buborékok a vízben. Legfeljebb büfögni fogsz mert ez édes kevés ahhoz hogy széndioxid mérgezést okozzon akkor is ha letüdőzöd.
2023. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!