Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyelv piercing káros lehet...

A nyelv piercing káros lehet az egészségre?

Figyelt kérdés

Káros lehet a nyelv piercing ha cigizek is ?

Zavarna valamiben ?



#nyelvpiercingegészség
2013. márc. 27. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Leütöd vele a fogzománcodat.

Ha begyullad, az kegyetlenül fáj, fogyókúrának remek, mert 3 hétig nem eszel, az tuti.

2013. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Én szúrás után fél óra múltán már ettem, levest, és keményebb kaját is. Fel sem dagadt, észre sem lehetett venni, hogy át lett szúrva.

Bár én nem cigizek, de szúrás után jobb minimálisra venni a dolgokat szerintem.


Nekem először csóknál fura volt, de eddig az összes barátom imádta/imádja :) Szóval nem bántam meg, én magamnak akartam leginkább, én imádom.

2013. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anikó 123 válasza:
csináltatás után egy hétig jobb ha nem gyújtasz rá, utána is csak fokozatosan..én is cigizek, kibírtam. :) egyébként hülyeség h leveri a fogzománcod, van egy ismerősöm 10 éve van piercingje és semmi baja a fogának csak ne játssz vele, és az evés is mindenkinek más, én szúrás után 2 nappal már ettem mindent, tejterméket viszont tényleg nem szabad 1 hétig :)
2013. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!