Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha elsötétül elöttem a...

Néha elsötétül elöttem a világ, olyankor egy picit szédülök is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. szokott olyan lenni, általában amikor fölkelek, nem csak alvás után, hanem pl amikor fekszek az ágyon és olvasok, hogy pár másodpercre elsötétül elöttem a világ. olyankor megállok, mert egy picit megszédülök és megvárom amig ujra látok. mi lehet a bajom??
2009. szept. 19. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod leesik olyankor.tudom érdekesen hangzik de Óvatosabban próbálj felkelni. Ugyanez van nálam is onnan tudom
2009. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Mennyi folyadékot iszol egy nap? Mert nekem is hasonló gondom volt, nagyon gyakran szédültem, és az orvos azt mondta, hogy 2,5-3 liter folyadékot igyak meg egy nap. (amúgy kb. csak 1 liter iszok..)

És csináltass egy vérképet, az nagyon sok mindent elárul. (pl: vitaminhiány...)

2009. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon sok vizet iszok! szóval ez nem lehet a baj.
2009. szept. 19. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak az alacsony vérnyomás marad. De vérképet csináltatni jó ötlet.
2009. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsony a vérnyomásod. Velem is mindig ez van, de melegben még jobban előjön. Tényleg próbálj meg lassabban felállni.
2009. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!