Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Ritkán (évente...

Ez mi lehet? Ritkán (évente 1-2 szer) arra ébredek hogy forog velem a világ, hányingerem van. Ezt fél napos rosszullét követ.

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


pl lehet ez is. bár rám is így egyszer csak rámjött mint a cikkben, és napokon keresztül szinte minden reggel szarul ébredtem, nem pedig évente 1-2szer.


http://www.youtube.com/watch?v=ZqokxZRbJfw - ez a gyógymódja. ha ezt a gyakorlatot csinálod és emiatt rádtör a rosszullét, akkor szinte biztos hogy ez a problémád neked is.

2011. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miközben alszol esetleg epilepsziás roham? Nyálfolt nincs a párnán? Ez csak tipp...

Ajánlatos elmenni háziorvoshoz, majd beutal a szükséges helyre.

2011. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs nyálfolt. Ha epilepsziás rohamom lenne azt észre venné aki melletem alszik.
2011. júl. 24. 01:13
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyakorlatot elvégeztem, semmi tünet.
2011. júl. 24. 01:22
 5/5 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy ez epilepsziás roham lenne, de azért "megvédem" a 79%-os válaszolót. A közhiedelemben az epilepsziás roham mindig rángatódzással, "vergődéssel" jár, ez tévedés. A melletted alvó - sőt akár tv-t néző sem feltétlenül veszi észre, ha olyan jellegű, "csendes" rohamod van.

Itt olvashatsz róla:

[link]

2011. júl. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!