Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbeteg vagyok? SOSSSSSSSS

Cukorbeteg vagyok? SOSSSSSSSS

Figyelt kérdés
hello ! az lenne a kérdésem hogy lehet hogy cukorbeteg vagyok ( a szüleim szerint ) és ugy olvastam hogy a gyógyszertárba lehet venni olyat h ''tesztcsik '' és rákell vízelni és kiirja hogy magas e vagy éppen alacsony a vércukrod !? és az a helyzet h 2 patikába nem árultak , az lenne a kérdésem tescoba patikába vagy hol lehet ez venni? SÜRGŐSSS LENNE!!!!!!!!!!!

2013. márc. 28. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem a pisiből fogják megmérni. Milyen tüneteid vannak amire ezt mondják a szüleid? Vannak patikák, ahol ha bemész ingyen megmérik ha kéred.
2013. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
[link] itt a link a tesztcsikról ! amugy azért mert egyszer elájultam és szintök rögrön cukórbeteg vagyok :/ ez nem lagikus :S
2013. márc. 28. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ájulás egy mindennapos dolog. Ha pedig már egy cukorbeteg ájul ez, az nagyon nagy baj.

Tünetek: sok vízivás /állandó szomjúság érzet/, sok pisilés, hirtelen fogyás és/vagy hízás, esetleg nemiszerv viszketés. Ezek a tipikus tünetek.

2013. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán a körzetihez kéne menni,ott is meg tudják mérni,és ha baj van,akkor továbbküld,de ő is tud gyógyszerelni.

Nem találgatni kéne,hanem ovoshoz menni.

ha már a vizeletben is cukor van,az nagy baj!!!!

de egy éhgyomri vérvétel sürgősen kéne.

2013. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ájulástól még nem leszel cukorbeteg, ez baromság. Ennyi erővel agydaganatod is lehet, mert az is okoz ájulást.... A tesztcsík kimutatja a cukrot a vizeletben, ami szinte egyértelmű jele a cukorbetegségnek. Nekünk mindig van itthon, mert anya háziorvos, nagyon jó dolog. Persze egy vérvétel is kéne azért.

Én eddig csak orvosi műszer, kellék boltba vettem ilyen tesztcsíkot, patikában sosem kérdeztem. Nézd meg van-e orvosi műszer bolt a városodban. (ott árulnak vérnyomásmérőt, mankót, talpbetétet, vércukormérőt és minden ilyen egyebet...)

2013. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hello! Itt vagyok. Kérdezz nyugodtan.
2013. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és ez a tesztcsík megbizható? mert akkor holnap veszek hogy a szüleim megnyugodjanak ! mert fullig az álutják hogy az vagyok mert elájultam!
2013. márc. 28. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbízható a számodra,mert ha a vizeletben is cukor van,az már régen rossz!De attól még lehet magas vércukrod.

Irány a körzeti orvos.

2013. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Norbi! Hagyd az ájulást! Az általam leírt tünetekkel foglalkozz, azok tipikus tüneteti a cukorbetegségnek. Vannak-e ilyenek, vagy nincsenek?
2013. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nincsenek :/ csak annyit ha ez sok fogyásnak számit hogy fogytam 3 kb ot de sok idő alatt meg néha szokot fájni a fejem kicsit
2013. márc. 28. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!