Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ideggyengeség, vagy mi lehet ez?

Ideggyengeség, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy borzasztó ingerlékeny vagyok, a leges-legkiseb dolgon is felhúzom magam. ilyen például: nem tudok leülni a családommal enni, mert idegesít ahogy esznek. vagy feldühít az ahogyan lapozzák az újságot. az, hogy állandóan szól a tv. állandó konfliktusok ezek. a csámcsogást szürcsögést szipogást nem tudom megtűrni. van, hogy sírásig idegesítem ezekkel magam. illetve hergelem stresszelem ezekkel magam. állandó fáradtság van rajtam, hiába alszom eleget, de legtöbbször éjszaka sem tudok aludni, sokszor felkelek. ja és úgy nem is tudok elaludni, ha kint a nappaliban (ahonnan az én szobám nyílik) valaki tv-t néz. még ha nem is hallom akkor is beképzelem, hogy hallom és idegesít. mi ez?? megkereseríti az életem!!! betegség, vagy én reagálom túl a dolgokat?
2013. márc. 28. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Irány a pszichológus.
2013. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit az.Mivel pont ilyen vagyok én is.Kell hozzá veleszületett hajlam,de sokat dob rajta a nevelés is,pl.korlátozó vagy túl megengedő légkör.Vagy hogy nincs egy helyed ahova nyugiba elvonulhatsz.Megváltozni nem nagyon fog,de lehet csökkenteni,ha megpróbálod kerülni az olyan szitukat amitől felhúzott magad,vagy még időben kilépész belőle.A másik,hogy sporttal levezeted az energiát meg az indulatot ami felhalmozódott.Volt,hogy napi négy órát tekertem a bringán a hegyekben.
2013. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!