Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek körömrágás ellen?

Mit tegyek körömrágás ellen?

Figyelt kérdés
mit tegyek a körömrágás ellen,ha kicsi a körmöm a kifestéshez?nagyon zavaró néha,hogy a barátnőimnek nagyon szép a körmük,nekem meg rövid,és néha fáj is.ha van valami jó cikk,akkor link,vagy segíthettek képekkel is...help me.

2013. márc. 27. 20:32
 1/4 anonim válasza:
határozd el magadban hogy nem fogod. ha nagy az akaratod, akkor beválik. ha nem akkor nem sok mindenre fogsz jutni az életben akaraterő nélkül. na meg ezt krémek nem oldják meg, max ha beledugod kutyakakiba ;)
2013. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű, szép, dekoratív műköröm. Esztétikus, igényes és rágni s fogod.
2013. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nyuffy válasza:
Döntsd el magadban hogy nem rágod tovább nekem is ez segített:-) keress elfoglaltságot vagy műköröm és ne stresszelj:-) sikerül ha te azt akarod:-)
2013. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem rakass műkörmöt,majd ha mész legközelebb körmöshöz,addigra megnő eléggé,kérd a körmöst,hogy reszelje le közepesre,és gél lakkoztasd a körmöd:) Ezt ajánlom,én így szoktam le 12 év körömrágás után.
2013. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!