Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen focizom,az utánpótlásban.2 hete érte egy sérülés az ágyékomat a jobb lábam tövében ugye.Tudom,hogy csak pihentetni kell. héte nem focizom,edzésen is csak nézek,hobby szineten se haverokkal.Holnap viszonyt létfontoságú meccsem lesz,muszály játszanom,de lépni is alig tudok,ha labdába érek az meg olyan mintha kést szúrnának belém.Mit tegyek,hogy elmuljon?Eddig harcba vetettem egy gyógynövény kivonatú sport krémet,és a jegelést is.
2009. szept. 15. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

hát öregem, ha nem megy, akkor ne erőltesd. ha ezt a létfontosságú meccset elcseszed, és még nagyobb problémát okozol magadnak egészségileg, akkor soha nem lesz még egy esélyed. nem biztos, de lehet.

ha most kihagyod, megvárod a megfelelő pillanatot, akkor esetleg még van esélyed. sz-ar ügy ez, én is így voltam, de amikor nem megy, akkor ne erőltesd. csak tovább ronthatsz a helyzeten.

2009. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!