Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek tetves úgy is ha be...

Lehetek tetves úgy is ha be van festve a hajam? Vagy csak az idegesség miatt érzem azt hogy az vagyok?

Figyelt kérdés

Halottam hogy azok akiknek be van festve a hajuk nem lesznek tetvesek.

Nekem meg vörösre van festve a hajam és ma eléggé elkezdtem viszketni. De tulajdonképpen már a tetű gondolatára is viszketek. Nem tudom hogy most akkor lehetek-e tetves vagy sem. Mert már régebben is gyanakodtam (még tavaly meg előtte), de akkor sem volt semmi, csak beidegesítettem magam és össze vissza vakaróztam. Nagyon régen, úgy 9 éve voltam utoljára tetves és tudom hogy milyen az, épp ezért parázok rá a dologra. Szóval mivel nem láttam eddig semmit a hajamban, lehet hogy az idegességtől viszketek, meg attól hogy beképzelem? Van hogy ha épp leköt valami és nem jut eszembe akkor nem is vakarózom. Szerintetek az idegesség?



2013. márc. 1. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"De tulajdonképpen már a tetű gondolatára is viszketek."


Nem csodálom, téged olvasva, elképzelem, hogy tetves vagy és elkezdek viszketni. Full pszichésen. Tegye fel a kezét, aki megvakarta a fejét még!


Nem is olvasom tovább ezt a thread-et, hát ez borzasztó!

2013. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget xD

Azt képzeld el hogy előtte egy csomó tetűs cikket olvastam és végig vakaróztam. De már tudom hogy csak az ideg. :D

2013. márc. 1. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem zárjuk le a témát, mert már mindenütt viszketek.


Apropó, ezt láttad már?

[link]

2013. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajolj a kád felé, és rázd át, túrd át alaposan a hajad és kiesik egy kettő ha van..

én is voltam az, szóval tudom milyen sajnos

lehet még mástól a viszketés is (például attól hogy korpás vagy)

vagy attól, hogy megszoktuk a hajunk érzetét a fejünkön (biológia, azzal hogy nem erre figyelünk másra is tudunk öszpontosítani) és ahogy arra gondolsz, hogy mászik a fejeden valami, így elkezded érezni is, ami nyilván nem az, ha nem vagy tetves, csak a hajad :D

vagy korpás vagy :)

2013. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szval duplán is korpás vagy :D
2013. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fújjjj, soha nem akarok még egyszer olyan dögöt látni! :D

Az utolsón besírtam xD

Lehet hogy korpás vagyok, előfordulhat, vagy a hajmegszokásos dolog is. De mondjuk a beképzelés is könnyen előfordul nálam. Már a gondolatra nem csak a fejem hanem az egész testem viszket. :/

Köszönöm a válaszokat :)

2013. márc. 1. 20:06
 7/7 anonim válasza:
persze! nekem mutkor kutyapeték voltak a hajamba pedig szőke vagyok! amugy tetvek ellen ajanlom a sosavat!
2013. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!