Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúr a csuklóm, volt már...

Szúr a csuklóm, volt már veletek ilyen? Ha igen, akkor hogy jött helyre?

Figyelt kérdés

szeptemberben kezdődött a csuklófájásom mindkét kezemen (a monoton munkától..) akkor elmentem orvoshoz, és azt mondta, hogy ínhüvely gyulladás, és pihentessem. egy hétig pihent, utána nem is fájt. pár nappal ez után ismerősömnek nem indult az autója. megkért, hogy toljam meg...elkezdtem tolni, és erősen tolta, és hirtelen az autó lefékezett, és mindkét kezem "nyekkent" egyet..el is kezdett fájni újra...azóta fáj megint, és voltam megint orvosnál pár hete, most is azt mondta, hogy pihentessem, mert ez ínhüvely gyulladás. egy hetet pihentettem, de még mindig fáj, és szúr, hogyha visszahajlítva kell erőt kifejtenem. mi lehet a baja? helyre fog jönni? nagyon el vagyok keseredve, mert így szinte semmit sem tudok csinálni, mert annyira szúr.

holnap megint elmegyek az orvoshoz, csak gondoltam hátha van itt valaki akivel volt már ilyen, és megosztaná a tapasztalatait...



2013. febr. 28. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

figyelj, nekem volt hasonló, nem voltam vele orvosnál, max 2-3 nap alatt elmúlt és csak fastum gellel kentem. probald ki hatha az segit, es probalj csak annyi eröt csinalni visszahajlitott kezzel amennyit nagyon muszaj es jobb lesz ^^

remelem segitettem:D

2013. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! diclac-al kenegetem, két hete szedek napi 2 gyulladáscsökkentőt (voltaren) nagyon sokat van hideg vizes borogatás rajta amíg alszok, vagy meló közben. de melóhelyen is már könnyebb dolgot kell csinálnom. olyan mintha az ínhüvelygyulladás elmúlott volna, mert már csak a szúrás maradt meg. de az nagyon..sőt..egyre jobban. :(

köszi a segítséget! :)

2013. febr. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!