Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik pánikbetegséggel és depresszióval küzdenek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Nálam még nem diagnosztizálták a pánikbetegséget. De minden tünetem arra utal. Kb 2-3 hete vagyok ilyen állapotban, fokozatosan jött rám. Teljesen logikus hogy az lettem, nem sokan bírták volna azt ahogy éltem..

A hipochondria a legrosszabb velejárója. Rettegek mindentől. Most várom a laboreredményemet, nagyon remélem hogy nem találnak semmi rosszat, mert szinte biztosnak érzem magam benne, hogy valami súlyos betegségem van. Persze érzékelem, hogy alaptalan az aggodalmam. Saját magamnak mondok ellent.

Depressziós nem vagyok, szeretek élni, persze nem így, de szeretek és mindent megtennék hogy sokáig élhessek nyugodtan.


Nálad mióta tart? Mik a tüneteid?

2013. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy mindent rendben találnak Nálad!Sok szerencsét!Amúgy én is mindig azt hiszem,hogy valami betegségem van sokat aggódom rajta..De ami a mindennapjaimat végig kíséri az az hogy mindig attól félek hogy mikor tör rám egy újabb pánikroham,ez nagyon beszűkíti az életem,konkrétan nem merek nagy bevásárlóközpontokba,buszozni,tömegbe menni..félek attól,hogy mások előtt rosszul leszek(szívrohamot kapok vagy elájulok.. stb.)Nagyon rossz így és ez minden nap így van nagyon nagy erőt kell vennem ahhoz,hogy mindennap "túléljem" ezeket..DE NAGYON SZERETNÉK OLYAN LENNI MINT RÉGEN!!!!
2013. márc. 4. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!