Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatok kellenek...

Milyen vizsgálatok kellenek (Diane 35)?

Figyelt kérdés
Pontosabban az lenne a kérdésem, hogy egy NORMÁLIS orvos milyen vizsgálatokra küldene el? Bőrgyógyász írta fel (magán...), és annyi volt, hogy megkérdezte, van-e/volt-e a családban trombózis. Ezek után elmentem nőgyógyászhoz (magán), és elküldött teljes vérkép vizsgálatra. Az a helyzet, hogy már nem vagyok biztos abban, hogy ennyi elég. Nem akarom gyógyszerrel tönkretenni a szervezetemet, csak mert a dokik ennyire igénytelenek.
2013. febr. 25. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Külföldön épp most tiltották be ezt a gyógyszert...


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem ez érdekel, köszi. :)

Szerintem nem lehet baj egyik gyógyszerrel sem, ha rendesen és rendszeresen ki vagyok vizsgálva.

Mellesleg 10 éve ragyás a fejem, ennyi idő alatt rengeteg dolgot kipróbáltam, és semmi sem használt. Ki szeretném ezt is próbálni.

2013. febr. 25. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ne szedd. Nekem is felírták, majd évekig szedették velem. Tiszta pattanás lettem, majd epilepsziás rohammal kórházba kerültem. Előtte soha nem voltam se epilepsziás, sem pattanásos. Jó mi? Persze utána jött a doki parája, hogy jajj nehogy trombózisom legyen, hozzak 6 helyről igazolást, hogy életben vagyok...rettenetes.
2013. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!