Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék szív vizsgálatot...

Szeretnék szív vizsgálatot csinálni, hogy megtudjam azt hogy nincs semmi baja a szívemnek. Milyen vizsgálatok kellenek?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és szeretném tisztázni azt, hogy a szívemmel minden rendben van. 22/F
2012. júl. 16. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szív ct a legjobb szerintem
2012. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
menj kardiológushoz, és csináltass szív ultrahangot, meg majd úgyis mondja mit
2012. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
voltam már ekg-n és tettek fel ilyen 24órás megfigyelőt is, mindben rendben volt és a vérképem is jó. Szerintetek van értelme izgulni?
2012. júl. 16. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Leirod, hogy panikbeteg vagy, majd megkerded, hogy van-e ertelme izgulni... xD


Igen, bameg, van!

2012. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már ne haragudj de igen megkérdezem, ugyanis az eddigi vizsgálatok nem mutattak ki semmit és a szervi betegség meg a pánikbetegség koránt sem egyezik... oké pánik beteg vagyok, már nem érdekel, de a vizsgálatok jók, ezért kérdeztem, hogy kellene-e izgulni.
2012. júl. 16. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kell izgulni. Barmikor kaphatsz szivstoppot barmilyen elojel nelkul. Vagy radzuhanhat egy szovjet muhold...
2012. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ha kiszámolom a műhold röppályáját? mert akkor ki tudok térni előle ha éppen zuhanna. Kivéve ha alszom de akkor a háztető blokkol valamennyire nem?
2012. júl. 16. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség megállapítása előtt a betegen végeznek teljes körű ( ami szükséges) kivizsgálást, hogy pánikbeteg e az illető, vagy a szívével van baj? Ha a szíveddel lenne baj, nem is a pszichiáter kezelne, hanem a belgyógyász. Mellesleg a szívbetegséget könnyebb kivizsgálni, mint a pánikbetegséget. Egy EKG kimutatja. Ha ez nálad rendben van, akkor a pánik okozza azt a tünetet, mintha a szíveddel lenne baj. Így voltam én is.
2012. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak ma volt ez ijesztő jelenség.Másfél óra foci után a szívem hirtelen elkezdett furán dobogni 1-2 másodpercig, és a bal karomba is olyan érzés volt mintha kevesebb vért kapna és kicsit meg is szédültem. És most nem tudom mi lehet a baj. Pánik vagy szív probléma. Focizok, bicózok, edzek rendszeresen. Ilyen fura szívveréses panaszom már volt főleg neki aktus elött, közben. Meg mikor hogy.Csak ez most kicsit ijesztő volt.
2012. júl. 16. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!