Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívbeteg vagyok? Vagy mi...

Szívbeteg vagyok? Vagy mi történt velem? Megijedtem

Figyelt kérdés

Pár perce történt, hogy kb 5-7 percig nagyon gyorsan dobogott a szivem, szinte beleremegett a testem is. Ma még nem ettem (fél 4-kor keltem) és ittam egy korty limonádét. Hajnalban követ pakoltunk apámmal, de nem sokat. Ennyitől biztos nincs semmi bajom. Sétáltam egy kicsit, utána megmostam az arcomat, lefeküdtem és most elmúlt. Mielőtt elmúlt nagyokat dobbant. Nem szóltam senkinek és nem szeretnék orvoshoz menni. Nem volt semmi bajom, nem szédültem csak nagyon gyorsan dobogott. Soha nem volt ilyen, illetve 4-5 éve történt hasonló tesióra után de akkor sem szóltam senkinek. Mi lehetett? Megijedtem! Nem sok energiaitalt iszom, kb 3 hete nem ittam, de mostmár biztos nem fogok! Valakivel hasonló? Segítsetek!

Bocs ha van hibám, telefonról vagyok.

15/L



2012. júl. 9. 06:39
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem szédültem, nem fàj(t) a fejem.
2012. júl. 9. 06:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az életmódod? Hogy étkezel? Mennyire gyakori ez a hajnali kelés? Dohányzol?

Az energiaitallal tényleg hagyj fel. Én azért a szüleimnek elmondanám, és majd együtt eldöntitek, hogy kell-e orvos. Szerintem nem ártana egy kivizsgálás, a biztonság kedvéért.

2012. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szorongásos tünet, ez sokakkal előfordul, persze ki kell vizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz.
2012. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam korán kelni. Amennyire csak lehet kerülöm a bolti műanyag kajákat, normálisan szoktam enni. Esténként szoktam sétálni (néha futni)
2012. júl. 9. 07:29
 5/5 Mia_may ***** válasza:
ez inkább tűnik pszihésnek ! nem voltál mostanában stresszes , nem veszekedtél esetleg szerelmi gond , düh vagy nem voltál fáradt ?
2012. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!