Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködésbe...

Pajzsmirigy alulműködésbe bele lehet halni? (többi le t)

Figyelt kérdés
Több mint 3éve pajzsmirigy alulműködéssel küszködöm, elég sok mindent olvastam róla például,hogy daganatos megbetegedést okoz és bele halhatok. Ez igaz?

2013. febr. 25. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol olvastál ekkora marhaságot?? Még hogy rákot okoz!!

Belehalhatsz, de nem a rák lesz az oka hanem a kritikusan alacsony hormonszintek. A pajzsmirigy hormon kell a szervezetnek, létfontosságú..

Ha alulműködsz akkor gondolom kapsz rá gyógyszert ami pótolja a hiányzó hormont igy lényegében SEMMIBEN SEM KÜLÖNBÖZÖL EGY EGÉSZSÉGES EMBERTŐL. Ne dőlj be mindennek amit a neten olvasol. A mikrotól és a mobiltelefon előbb kapsz rákot mint a pajzsmirigy alulműködéstől..

2013. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A neten olvastam több helyen is.,de köszönöm válaszod, nos eniatt raktam fel a kérdést,hogy tisztázódjon bennem ez az egész! :)
2013. febr. 25. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem függ össze a kettő!

Bár édesanyámnak mindig volt egy enyhe alulműködése és egy hónapja műtötték mellrákkal. :(

Történt ilyen kutatás, vagy reprezentatív felmérés, hogy pm alulműködéses emberek hány százalékban betegedtek meg? Ilyenről még nem hallottam de ha van is ilyen sehonnan nem lehet tudni, hogy nem betegedtek volna meg anélkül is..Hiszen egészséges emberek között is nagyon gyakori a rák.

Nem tudom mi igaz ebből de majd megkérdezek egy dokit, hogy történtek-e ilyen kutatások vagy megint csak véletlenek összejátszására alkottak szabályt. Hogy legyen mire fogni mert az könnyebb mint elkezdeni feltérképezni az okokat amikből rengeteg van. Kismillió dolog okozhat rákot sajnos már a csapvíztől elkezdve..

2013. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod!!!

Sajnálom anyukádat,igye jól van??:)

Nekem sajnos nagyon durvan alulműködik és a tüneteim kicsit keverednek a hipertireozissal.

2013. febr. 26. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs jól, kiújult a daganata most kezdi majd a kemoterápiát..Amúgy köszi! Nekem autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van és azt mondta a doki, hogy a kezdeti fázisban előfordulhat olyan, hogy túlműködik és nálam is igy hullámzik jelenleg hol alul hol meg túlmüködésre utaló tüneteim vannak. Kezelést még nem kapok csak ha már a hormonszintek nagyon eltérnek. Nekem amúgy "jól jön" az alulműködés mert hízni szeretnék és így lehet.
2013. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó:( nagyon sajnálom!!

Én hízok sajnos, és nekem nem jön jól,bár én szedek rá gyógyszert ,de orvos még egyszer sem látott,telefonon keresztül anyummal beszélte meg ezeket...ez sem normális!:/

2013. febr. 27. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!