Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lebénult az ujjam egy része...

Lebénult az ujjam egy része egy vágástól?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt véletlen belevágtam a hüvelykujjamba. Nem mély seb, nem is nagyon fájt/vérzett. Beragasztottam sebtapasszal, később már nem is kellett rá semmi. Viszont azt vettem észre, hogy a vágástól felfelé illetve annak szélességében az utolsó ujjpercemet (ott vágtam el) nem érzem.

Mit tehetek vele? Nyomogatom, mozgatom, nincs különösebben bedagadva, van benne vérkeringés csak nem érzek egy kábé másfél cm-es területen semmit. Ezzel orvoshoz kellene fordulnom vagy van valami megoldás rá?



2013. febr. 23. 13:48
1 2
 11/11 HabverőMakverő válasza:
Hali. Szakács vagyok, szeletelőgéppel mélyen belevágtam az ujjamba. Mivel 2000 fős rendezvény közben volt, nem mentem dokihoz. Szépen gyógyulgat itthon ,de én is iylen bénulós érzést tapasztaltam. Valakinek ehlyre jött azóta? :D Nem fáj, mikor a sebet nyomkodom zsibbadó érzésem van. üdv.
2018. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!