Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente gyomorgörccsel...

Reggelente gyomorgörccsel kelek, miért van ez és mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Mitől van?? Reggelente 5:45-kor kéne kelnem, ehelyett már 4:30-kor fentvagyok, mert arra kelek hogy gyomorgörcsöm van, és nemtudok visszaaludni!!.. nemtudom h idegesség teszi vagy mi, igaz régebben volt ilyenem, de az a depresszió miatt volt..mondjuk a hasam is megy egy nagyonpicit, de nem betegség miatt... mit tegyek?? gyógyszer v mi?? bármit írhattok.. előre is köszi!
2013. febr. 21. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Most megint depressziós vagy. Lehet, hogy még csak kialakulóban van, de akkor is. Van valami olyan pontja az életednek, ami ezt okozza? Tehát gondolok itt teljesítéskényszerre munkahelyen vagy otthon, vagy pénzügyi gondok, vagy magánéleti gondok. Akármi kiválthatja sajnos. Nyugtató teát javaslom, vagy, ha pszichiáter felírt nyugtatót azt szedd!

Nálam is ez volt végig a gimnázium alatt. Nálam a sok tanulás miatt meg, hogy nem szerettek a társaiam.

2013. febr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen a depresszió tünete. Pár hónapja én is átestem ezen, és tudom, hogy mennyire rossz.

De azt kell megkeresned, hogy mi okozza a szorongást és a feszültséget, és ott fogod tudni megoldani a problémát.

2013. febr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia:) ha nem is a depi,akkor a stressz.. én is görcsölök állandóan,most is majd meghalok. amit ajánlok,és nekem is segített: Normaflore. asszem így kell írni a nevét. 1300 ft,de qurva jó. engem az helyre tett..
2013. febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen az idegességgel összefügg.Ilyenkor a gyomornedv elválasztás fokozódik és ha hosszabb időn keresztül nem eszel az bizony"bántja" a gyomrodat.Ezért jellemző reggel.Kezelni kell a depressziódat és valamilyen savcsökkentőt kéne szedned. Ez lehet a Quamatel mini is első lépésben(az rp.nélkül kapható),de ha ez nem elég az orvos írhat fel mást is.
2013. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!