Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hipochonderség és az emetofó...

A hipochonderség és az emetofóbia vagy bármilyen más fóbia ami betegséggel kapcsolatos szerintetek összefügg?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy összefügg mivel én mindkettőt tapasztaltam magamon és úgy gondolom hogy ha nem lennék hipochonder nem képzelném be magamnak a calici vagy más gyomorhoz kapcsolódó betegségeket 15/L

2013. febr. 19. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem a fóbiák simán összefüggenek.
2013. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üdv a csapatban! Azt hiszem én is ezzel küzdöm , de már elegem van belőle, nem tudok normális életet élni ez miatt! folyamatossan rettegek h elkapom a calicit ..és amikor valami ismerősöm megbetegszik beképzelem h beteg vagyok de semmi bajom ! Mióta szenvedsz ebbe ???
2013. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos már egész kicsi koromban ettől rettegtem majd pár évre elmúlt kb 11 éves korom után de a nyári stresszes dolgok miatt újra kijött.
2013. febr. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!