Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van olyan érzésem mintha...

Mért van olyan érzésem mintha minden jó elszállt volna belőlem?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem hogy szarul vagyok, nem betegség vagy valami, hanem rossz kedvem van. És nem tudom miért. Tetszenek lányok a suliból és azt gondolom hogy ők nem viszonozzák ezt. Mert elvagyunk meg minden de azért még is nem tudom. És már kb 1 hete tök szarul vagyok mintha nem tudnék nevetni. Lehet hogy ez csak a lányok miatt van? Mert suliba általában a fiúkkal vagyok hülyülök velük meg minden. Néha tettetem hogy jól érzem magam a suliba hogy ne fagassanak hogy jajj mi van veled? Segítsetek! :(

2013. febr. 16. 14:00
 1/1 Máffyn válasza:

Mindenkinek vannak rossz napjai:p

gyógyszer: tölts több időt a barátaiddal és poénkodj, érezd jól magad.. ne legyél otthonülős ...élvezd az életet.

2013. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!