Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem rég helikobaktert fedeztek...

Nem rég helikobaktert fedeztek fel hasamban. Kaptam is rá gyógyszert, de sajnos nem ölte ki belőlem. Komolyabb kivizsgálást szeretnék, tudnátok ajánlani egy jó dokit? (Budapest)

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, van, aki alternatívan próbálkozik, hoyg ne kelljen bevetnie az akadémikus megoldást, ami 2 antibiotikum együttes szedése. Kizárt, hoyg a 2 antib. ne ölné ki!

Te mit szedtél?

2012. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológust keresel?
2012. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Fromilid-et és Amoxicilint szedtem. Amúgy igen azt hiszem gasztroenterológust keresek, az ilyenekkel ő foglalkozik.
2012. máj. 6. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Már eleve a diagnózist csakis gazstroenterológus állíthatta fel....hogyhogy mára túl vagy a kezelésen is, és az ellenőrző diagnózison is, és még nem voltál? Ki csinálta akkor ezeket Veled?
2012. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerinted??? Gasztroenterológus természetesen! Azért írtam ide, mert érdeklődök, hátha tud valaki egy jó dokit ajánlani, mert eleve a kivizsgálás mikéntjével sem voltam megelégedve. Nem azt várom az orvostól, hogy órák hosszat meséljen, de ne is öt perc alatt vágja szájba a dolgokat (főleg, ha már magánrendelésről beszélünk). Az nem hogy feltegyen egy kérdést a betegséggel kapcsolatban, hanem meg sem hallgatja, hogy mik az észrevételek, panaszok.

És akkor most ez az eredmény is... :(

Szóval gasztroenterológus vizsgált meg, csak...

2012. máj. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!