Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most akkor milyen allergia?

Ez most akkor milyen allergia?

Figyelt kérdés

Voltam már szűrésen is. Ott megállapították, hogy por allergiám van, de mégis február végén, márciusban nagyon rosszul érzem magam. Vizes orrfolyás, szem könnyezés, rekedtség, fényérzékenység.

Meglátogassam a dokit mégegyszer, vagy törődjek bele?! Évről-évre visszajön, aztán kálcium pezsgőtabletta, All**ra gyógyszer és kb május körül ok vagyok. Ja, és a hajam is azóta hullik, mióta ilyen problémáim vannak. Ez összefügghet? Köszi a válaszokat!


2013. febr. 16. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld ki a vega-tesztet.
2013. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kismalac80 válasza:
szerintem ez csernobil allergiának hangzik
2013. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nos Kismalac80....írhattál volna hasznosabb információt is ezen kívül....nem erre voltam kíváncsi!!! Ezzel a sajnálatos eseménnyel nem kéne viccelődnöd! Még visszanyalhat a fagyi!
2013. febr. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!