Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörtem a lábujjam? Vagy...

Eltörtem a lábujjam? Vagy megrepedt valami? Begipszelik?

Figyelt kérdés
ma reggel mosogatni akartam, de előtte elpakoltam a tiszta edényeket. van egy nagy yeani tálunk(kb 5 literes) és annak a tetejét beraktam a polcra. hívott valaki és miközben néztem a telefonom a tartója leszakadt és kb 1 méter magasból függőlegesen ráesett a nagylábujjamra.. 15 percig csak feküdtem a konyhakövön és zokogtam a fájdalomtól. nemtudtam megmozdítani,mostmár tudom mozgatni, viszont akkor nagyon fáj.. kb pont oda esett, ahol a 2 csont összeér. kivülről sokminden nemlátszik, ahova esett ott van egy vérpötty, illetve fáj ha hozzáérek akkoris.
2009. szept. 6. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább zúzódás, de semiképp nem fogják begipszelni, lábujjat nem szoktak.
2009. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes mivel én fiú vagyok én nem zokogtam a fájdalomtól amikor beverem a lábam de az enm is volt ennyire vészes !


Igen valószínűleg törés ha zokogsz az már kemény lehet de mivel tudod mozgatni már két esélyes!

Én mindenképpen a borogatást ajánlom és ha drasztikusan nem javul tehát egy két nap és már rendesen tudod mozgatni akkor mindenképp orvos!

De én mindenképp így is orvoshoz fordulnék!

Az a 15 perces sírás már valami:S!

Tehát orvos én ezt ajánlom ha nagyon nem akarsz akkor fönt leírtam mi tévő légy!


Jobbulást!

2009. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de nemszoktam sírni:) köszi a gyors válaszokat, ha nem javul akkor szerdán elmegyek a dokimhoz.
2009. szept. 6. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak tört már el lábujja, nem gipszelik csak azt mondta, hogy kemény cipőt kell hordani ami megtartja a lábujjat. Ő bakancsot hordott.
2009. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Szerdáááááán?:O

A legkésőbbi időpontot tegyük át inkább keddre:D!

Az a biztos! meg nem veszíthetsz vele semmit!

kiröhögni nem fog!:D

2009. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de kedden nem lesz rá időm:D
2009. szept. 6. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah, én pontosan ezt csináltam, mikor eltörtem a kislábujjam. Annyira fájt, hogy esténként nem tudtam aludni. Szerintem tényleg menj el orvoshoz, mert ha rosszul forr össze, abból komoly bajok lehetnek. Az enyémet nem gipszelték, csak rögzíző kötést tettek rá. Hogy gipszelik-e, az attól függ, hogy pontosan hol tört el.
2009. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csillagom!


Az egészségednél mi a fontosabb a zene iskola?:D

2009. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elmentem tegnap orvoshoz. Csontzúzódásom van. a röntgenképen látszik is h kb 1 mm-el szélesebb mindkét oldala a csontnak a normálisnál..
2009. szept. 9. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. (Akár lottózhatnék is) Nagyon sajnálom! Amikor csak teheted, kíméld azt a lábad!

(eü-s)

2009. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!