Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy megrepedt a...

Lehet, hogy megrepedt a bokám, vagy mi történt vele?

Figyelt kérdés

A lépcsőn megcsúsztam, a bokám roppant egy nagyot és a földre estem, én meg hatalmasat sikítottam, mert borzalmas fájdalmat éreztem percekig. Utána elmúlt a fájdalom, de most nyilal és fáj, ha mozgatom, meg zsibbad egy kicsit, szerintem kezd bedagadni. Mi a fene történt? Még soha nem törtem el semmimet, nem tudom, hogy mikor kell megijedni vagy orvoshoz fordulni. Amiket fent írtam, ezek történtek, nem tudom, hogy ebből mi következtethető. Szerintetek mi lesz?

17L


2011. máj. 26. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mosolyogtam egy kicsit azon, hogy "nem tudom, hogy mikor kell megijedni vagy orvoshoz fordulni".Félre a tréfát: szerintem vitesd el magad orvoshoz, meg fognak röntgenezni. Ott kiderül... Jobbulást!
2011. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát minimum rándulás. Menj orvoshoz, de ne lépjél rá. Kérjél segítséget. Javulást.
2011. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak tényleg még nem volt velem ilyen és nem tudom, hogy normális-e, ha zsibbad, meg ilyenek, teljesen kifordult, mikor leestem és szörnyen fájt:/ Várok pár órát, majd meglátjuk, hogy mi lesz, remélem nem lett semmi, mert most gáz lenne, ha emiatt nem tudnék edzésre menni. Köszi a választ!
2011. máj. 26. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát márpedig az edzést /hacsak nem sakk/ felejtsd el. Ha most nincs is törés, edzés alatt eltörhet...
2011. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!