Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy gyógyszer mellékhatása...

Ha egy gyógyszer mellékhatása jelentkezik, érdemes visszamenni az orvoshoz, hogy másikat írjon fel?

Figyelt kérdés
Egy elég erős gyulladáscsökkentőt szedek 1hónapon keresztül. Pár napja szedem még csak és a gyógyszer beszedése után bizonyos idővel el kezd menni a hasam. Vagy ezért az egy hónapért ne menjek vissza?

2013. febr. 13. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gyógyer használati utasítását. Biztosan utalni fog a mellékhatásokra is. És felsorolja azt is, mikor kell visszamenni az orvoshoz. Egyébként a gyógyszerek 90 % a okoz hasneést, átmeneti időre. Mellesleg ez azt is jelenti, hogy hat a gyógyszer.
2013. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél vissza az orvoshoz. Én is vissza mentem,mert a VIDONORM tablettától nagyon köhögtem. A doktornő másik tablettát adott helyette és pár nap múlva(nem azonnal)elmúlt a köhögésem.
2013. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!