Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen hanyagok az...

Miért ilyen hanyagok az egészségügyi dolgozók?

Figyelt kérdés
A vérellátó központot szerettem volna felhívni, mert lennék önkéntes véradó. Úgy tűnik ez nem fog összejönni, mert hiába hívom őket erről érdeklődni, egyszerűen elérhetetlenek. Vagy foglalt, vagy kicseng, de nem veszik fel, vagy ami még jobb: kinyomják. Ezt nem csak itt tapasztaltam, amikor valamilyen orvoshoz szeretnék időpontot kérni, akkor is általában 10x 20x kell próbálkozni, mire valaki felveszi a telefont és általában mindig rám is csapják, pedig nem vagyok egy bunkó. Miért ilyenek az emberek? Ráadásul tényleg segíteni szeretnék, de lehetőséget nem igazán adnak rá...
2013. febr. 13. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nem jártam még a véradóban (én spec. nem tudok sajna vért adni). De véleményem szerint ott sem csak annyi a meló,hogy fogadják a véradókat. Valószínű, hogy ők szállítják a vért is, ha kell vhol. Ha pl. vmelyik klinikáról szólnak, hogy sürgősen vér kell, akkor gondolom ők intézik. Meg ott csinálják szerintem a különböző vérkészítményeket.
2013. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!